Sell on Etsy

Ücretsiz iş uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 98.7 MB
  • Version 2.73.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Etsy, Inc.
Mağaza istatistiklerinizi gerçekleştirebileceğiniz Sell on Etsy uygulamasıyla, kişiselleştirme özelliğini kullanabilirsiniz.

Sell on Etsy uygulaması ile ihtiyaç duyduğunuz veya beğendiğiniz ürünleri keşfedebileceğiniz bu uygulamayla, ek bildirimler de alabilirsiniz. Oluşturduğunuz mağazanızı dilediğiniz şekilde tasarlayabilir, zevklerinize uygun bir şekilde inşa edebilirsiniz.

Şaşırtıcı fırsatlar sunan Sell on Etsy uygulamasını kullanmak oldukça kolay!

Müşterilerinizin ödemelerini veya satışlarını işlemenize yardımcı olan bu uygulama, kişiselleştirme özelliği de sunuyor. Rahatlıkla listeleme yapabileceğiniz, düzenlemelerinizi tek dokunuşla gerçekleştirebileceğiniz bu uygulamayla farklı widgetler kullanabilirsiniz.

Mağaza istatistiklerinizi geliştirebileceğiniz uygulamayla ürünlerinizi satmak ve yerel alıcılar bulmak oldukça kolay ve hızlı!

Kredi ve banka kartı kullanarak alışveriş yapmak isteyen müşterilerin rahatlıkla kullanabileceği Sell on Etsy uygulamasıyla ücretsiz satışlar da talep edebilirsiniz. Böylece alışverişlerinizi kısa bir süre içinde ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

En güvenli uygulamalardan biri olan Sell on Etsy iPad ve iPhone için geliştirilmiş bir uygulamadır. Mağaza etkinlik feed özelliği sunan uygulama, kullanıcıların mobil cihazlarda tüm ürünleri hazır olarak görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca siparişlerinizi yönetebilir, sevk olarak işaretlediğiniz siparişlerinize özel notlarda ekleyebilmeniz mümkün.

Müşterilerinizle kolayca iletişim kurabildiğiniz bu uygulamayla, toplam siparişlerinizi görüntüleyebilir, müşterilerinizin ürünleriniz hakkındaki görüşlerini öğrenebilirsiniz.

Sizde Sell on Etsy uygulamasını ücretsiz olarak hemen indirin, tüm satışlarınızı grafiklerle görüntüleyebilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla Göster
Sell on Etsy indir
DİĞER SÜRÜMLER